Dlaczego od 2 tygodni piecze mnie jezyk?

Mam 60 lat. Od dwóch tygodni mam pieczenie języka w środkowej części. W rękach, od nadgarstka w kierunku palca wskazującego, w pachwinie wzdłuż podudzia nogi lewej, po zewnętrznej, górnej stronie i odśrodkowo w stopach, pod pachą (szczególnie lewą) odczuwam „nudzący” , prawie ciągły ból. Czasami, po posiłku mam skurcze żołądka i nudności. Do tego, od ok. miesiąca nasiliło się „strzelanie” w stawach (chyba nie przesadzę, jeśli powiem wszystkich). Czekam na wizytę u ortopedy. Jakie badania powinnam wykonać? Do jakiego specjalisty powinnam jeszcze pójść? Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam. Dorota

No masz duży problem do diagnostyki reumatologicznej hematologicznej gastrologicznej neurologicznej i neurochirurgicznej w kierunku schorzeń kręgosłupa i cieśni nadgarstka. jak nie dasz rady to przyjedź. Damy radę.