Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 2 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nawracające zapalenie jednego ucha

Od ponad roku męczą mnie nawracające zapalenia jednego ucha. Co ok. miesiąc stwierdzane jest ostre zapalenie ucha środkowego, czasem też zewnętrznego. Nie jest to spowodowane alergią. Do tego często mam zapalenie zatok, jednak rtg nic nie wykazało. Nie jest to również od zęba. Lekarze rozkładają powoli ręce, nie mogą znaleźć przyczyny. Na zewnątrz wychodzę zawsze w opasce, gdyż kilka minut bez niej nastychmiast kończy się kolejnym zapaleniem. Czy może ktoś z Państwa ma jakiś pomysł?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Wskazania do zabiegu leczenia zatok

Wiele osób musi zmagać się z przewlekłym zapaleniem zatok. Jak sobie radzić przy takim schorzeniu? Czy tabletki wystarczą? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są wskazania do zabiegu leczenia zatok.

Po pierwsze nie masz zapalenia zatok, po drugie nie ma tak, że raz jest zapalenie ucha zewnętrznego a raz środkowego. Nie chodź już do tych laryngologów,są marni. Zbadaj sobie swój zgryz u dobrego ortodonty ponieważ wady zgryzu i dysfunkcje stawu skroniowo żuchwowego mogą imitować choroby uszu, A jak nie to przyjedź, damy radę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy