Dlaczego mam drętwienie lewej ręki?
Dzień dobry. Obudziłem się w sobotę 29.08 z następujących objawami, mam uczucie jakby drętwienia, zewnętrznej części lewej ręki, dokładnie kciuka i połowy palca wskazującego, oraz (to może przewrażliwienie) lewego policzka. Nie mam zaburzeń równowagi, widzenia. Sprawność dłoni taka jak zawsze, objawy trochę mnie niepokoją. Jestem osobą niepalącą, alkohol spożywam okazjonalnie i to tylko niskoprocentowy. Nie miałem schorzeń neurologicznych. Badania krwi mam w normie, na RTG wyszlo że mam skrzywienie kręgosłupa.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Pierwsze objawy autyzmu
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego pierwsze objawy.
Witam! Nie można wykluczyć nieprawidłowego ułożenia kończyny podczas snu. Problem dotyczy nerwu promieniowego. Przyczyną może być tzw. "zimny łokieć" kierowców, uciśnięcie nieprawidłowo ułożonej ręki podczas dłuższego odpoczynku, zawianie, "zespół cieśni nadgarstka" i wiele innych. Wskazana konsultacja neurologiczna, a szczególnie EMG. Takie sprawy dość często mijają same. Powodzenia W. Łuczkowski.