Co oznacza cierpnięcie kciuka lewej ręki?

Od 2 miesięcy cierpię z powodu ścierpniętego kciuka lewej ręki, jak mi zamarznie mam uczucie jak by ktoś szpilki mi wbijał w palec , ból w łokciu oraz problemy z barkiem. Miałam zrobione prześwietlenie klatki piersiowej oraz łokcia i ortopeda stwierdził łokieć tenisisty gdzie podał mi blokadę ale nadal odczuwam ból ale nie tak silnego ból jak wcześniej. Ciśnienie ma niskie 98/70 i pracuje w supermarkecie na kasie Proszę o podanie co może być przyczyną tej dolegliwości. Z góry bardzo dziękuje

Problemem może być tzn. zespół cieśni nadgarstka spowodowany nadmiernym napięciem mięśni zginaczy kciuka. Może również występować uciśnięcie nerwu w innych obszarach przedramienia np. poniżej łokcia lub brzuściów długich prostowników palców. Polecam kontakt z fizjoterapeutą. Istnieją techniki, które powinny pomóc przy tej dolegliwości.