Dlaczego odczuwam ból po usunięciu guza?

Jestem po usunięcju guza odbytu 5 cm od zwieracza Wycjęto mi kawałek jelito i zespolono Z poczontku po operaci nie czułem bulu lecz teraz czały czas cuje bul na zwieraczy do kości ogonowei czy to mormalne i ile potrwa bul
MĘŻCZYZNA, 54 LAT 4 miesiące temu

Najpewniej po zabiegu otrzymywał Pan środki przeciwbólowe, a po wypisaniu do domu nie kontynuował Pan tego leczenia. Proszę skonsultować się z ośrodkiem, w którym wykonano operację i dowiedzieć się jakich leków przeciwbólowych może Pan użyć.