Dlaczego odczuwam kołatania serca?

Witam wlasnie wrocilam z izby przyjec gdyz wcxoraj w nocy sie u nas palil komin i zle sie dzis czulsm Polozylam sie serce znowu bije jak dzwon az czuje w gardle Kardiolog dopiero 8 marca

Lek. Katarzyna Szymczak

Co w EKG? Jaka morfologia? TSH? Takie odczucia mogą być też skutkiem stresu. W razie niepokoju konieczna ponowna wizyta u lekarza.
Pozdrawiam