Dlaczego odczuwam nieprzyjemny ból w dole pleców, w okolicach lędźwi?

Witam. Od ok. dwóch tygodni odczuwam nieprzyjemny ból w dole pleców, w okolicach lędźwi. Mam przez to problem nawet ze schyleniem się. Dodatkowo od 8 dni zażywam NeoFuraginę, ponieważ zauważyłam u siebie ból w czasie oddawania moczu i częstsze parcie na pęcherz. Pomimo brania furaginy ciągle odczuwam potrzebę oddawania moczu (nie boli) oraz zauważyłam, że mocz bez furaginy (kiedy minie kilka godzin od wzięcia tabletki) jest bezbarwny. Co może mi dolegać? Czy to może być choroba nerek? Dodam, że kilka miesięcy temu lekarz zalecił mi zażywać bardzo dużą dawkę witaminy D (12000j.) jednak od ok. tygodnia zażywam 2tys j. Zauważyłam u siebie wzrost wagi - ok. 5kg, bez zmiany diety (nawet bardziej uważam na to, co jem). Proszę o pomoc

Lek. Michał Lenard

Pani objawy faktycznie mogą wskazywać na chorobę nerek, konieczne będą dodatkowe badania, dlatego sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zdecyduje o leczeniu, lub skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!