Dlaczego odczuwam w nosie taki zapach?

Dzień dobry.Bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić.W lutym 2021 zaczęłam czuć taki słodki smak przez co robiło mi się słabo i zwymiotowałam i trwało to tak około 2 tygodni bez wymiotów(gdy przechodziło to najpierw jedna dziurka w nosie jakby mi się powiększyła bo czułam mocny przepływ powietrza ,potem tak samo było z drugą dziurką w nosie)-myślałam, że to covid tylko ,że na covid zachorowałam w maju i całkowicie straciłam węch . Robiłam mnóstwo badań-badania z krwi ok.Ginekolog ok.Gastrolog w tym kolanoskopia i gastroskopia ok.Endokrynolog-guzki na tarczycy pod stałą kontrolą za małe na biopsje.Laryngolog tu nie wiem bo robiłam TK zatok i oto wyniki: Drobny ok 3mm polip w zachyłku zębodołowym prawej zatoki szczękowej.Poza tym zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne.Kompleksy ujściowo-przewodowe oraz zachyłki klinowo-sitowe drożne. Ograniczenie kostne zatok prawidłowe.Dodatkowe przegrody w zachyłkach bocznych zatok szczękowych.Pneumatyzacja grzebienia koguciego.Kom.Hallera po prawej. Esowate skrzywienie przegrody nosowej.Obustronnie przyczep górny wyrostka haczykowatego łączy się z blaszką pionową małżowiny nosowej środkowej-typ lll wg Stammbergera, lejek sitowy łączy się z zachyłkiem czołowym. Komórki sutkowe i jamy bębenkowe prawidłowo powietrze. Zwraca uwagę asymetria wielkości dolinek nagłośniowych (P>L) Coś chyba jest na rzeczy? W styczniu 2022 znowu to uczucie w nosie-dziwny zapach który zbiera na wymioty aż poty oblewaja, osłabienie.W nosie czuję takie rozpieranie i suchość a tam głębiej jakby tłusto?-ciężko określić. Najgorszy jest ten zapach który totalnie zmienia mnie obrzydza.Nie wiem czy w zeszłym roku byłam przed okresem ale teraz jestem-czy to może być zespół napięcia przedmiesiączkowego?Czy jeśli bolała mnie głowa to może być migrena przed okresem?Bardzo proszę o poradę bo strasznie mnie to męczy i nie powiem boję się co to może być.Pozdrawiam

Prawdopodobnie przebyłaś C-19 i ktoś zastosował u Ciebie sterydy do nosowe i chyba to to? Nie wiem gdzie mieszkasz. Trzeba zrobić badania na Ozenę. Przyjedź z TK zatok-płyta to porozmawiamy i spróbuję pomóc.