Dlaczego osoba z zatorowością płucną ciągle śpi?

Witam, w minioną środę mój Dzidzio został zabrany karetką pogotowia z powodu zasłabnięcia, jak się okazało doszło do zatorowości płucnej, był przytomny, kontaktował, yl nawet agresywny więc podano Relanium, następnie po raz ostatni w piątek byl kontaktowy po czym śpi nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. W dniu dzisiejszym miał wysokie ciśnienie 157, a ponadto sód 160 i bardzo się poci, zwracam się z zapytaniem dlaczego Dziadzio ciągłe śpi,

Aby udzielić odpowiedzi ważna informacją byłoby ile lat ma dziadek, na jakie choroby przewlekłe choruje, jakie leczenie jest prowadzone aktualnie w szpitalu oraz wgląd w jego wyniki badań. Zatorowość płucna to poważna choroba, szczególnie dla osoby w podeszłym wieku. Najlepiej będzie, jeśli porozmawia Pani z lekarzem prowadzącym.