Dlaczego piecze mnie żołądź?

Witam mam pytanie Pewnego dnia Złapało mnie zapalenie pecherza poszłem do lekarza rodzinego przepisał mi Furagina nic nie pomogło to dał mi jakiś tam antybotyk w tabletkach juz nie pamiętam jaki coś na N . no i przeszło mi zapalenie pecherza No ale nie wiem po tym zapalenu zostało mi coś takiego że po jakimś czasie od tego zapalenia strasznie mnie piecze żałądz mam jakieś czerwone plamy i kilka czeronych krostek wiec przepisał mi Pimafucort nic nie pomogło póżniej przepisał mi nastepną maść Pimafucin dalej nic nie pomogło zaczeło piec tak palić krostki zaczeły pękać a te plamy były bardzej czerwienić wiec przerwałem stosowanie tych maści przeczytałem w internencie o takiej maści Clotrimazolum no i zaczołem smarować krostki znikły plamy czerwone nieco przybladły. Ale dalej została mi piekota żałędza takie uczucie jak posypwał go jakimś piaskiem takie szczypie i dziwne uczucie przed odaniem moczu świąd u ujścia cewki. co to może być Proszę o Poradę pozdrawiam

Bez badania nie da się stwierdzić do Panu dolega. Z tego co Pan pisze to mogła byc grzybica + cos jeszcze. Jeżeli zmiany są po ryzykownym stosunku to może infekcja z grupy STI. Wyjścia są dwa. 1. Wysłać zdjęcie zmian i konsultacja on-line lub zgłosić się do lekarza np w POZ czy specjalisty. W razie potrzeby zapraszam na konsultację on-line, www.prepmed.pl