Dlaczego po stosunku od paru dni boli mnie brzuch?

Witam,
tydzień temu po raz pierwszy kochałam się z moim chłopakiem, dodam że były to moje dni płodne, używaliśmy prezerwatyw i globulek antykoncepcyjnych. Po pierwszym stosunku bardzo bolał mnie brzuch, a kilka godzin później nastąpiły upławy w kolorze moczu i prawdopodobnie resztki globulki. Przy kolejnych stosunkach ból już ustąpił. Jednak dwa dni temu bardzo bolał mnie brzuch. Bardzo chciało mi się siku a kiedy szłam do toalety leciało tylko trochę i tak przez cały dzień. Z sikaniem jest już w porządku, jednak cały czas boli mnie brzuch. Zauważyłam również, że moje piersi są nabrzmiałe. Pierwszy stosunek miał dokładnie miejsce 11 dni temu a ból utrzymuje się od 3 dni. Najczęściej boli wieczorem, ponieważ rano trochę ustępuje.

Czy jest możliwość zajścia w ciążę?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przytoczone objawy, na podstawie których zakłada Pani, że mogło dojść do zapłodnienia są typowe dla późniejszych tygodni ciąży. U Pani, jeśli nawet doszłoby do zapłodnienia, to byłaby Pani tuż po implantacji, tj. zagnieżdżeniu się zarodka. Na tym etapie kobiety nie są świadome procesów jakie w nich zachodzą.

Dolegliwości bólowe podbrzusza i częstsze wizyty w toalecie mogą być spowodowane infekcją układu moczowo-płciowego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości może zgłosić się Pani do ginekologa, który obejrzy stan dróg rodnych lub do lekarza rodzinnego, który zleci badanie ogólne moczu.

Jasne upławy tuż po pierwszym stosunku były niczym innym jak rozpuszczoną globulką. Brudzenie bielizny jest jedną z wad tej metody antykoncepcji.

Jeżeli podejrzewa Pani, że mimo wszystko środki antykoncepcyjne mogły Państwa zawieść może Pani wykonać test ciążowy, jednak nie wcześniej jak 14 dni od daty zbliżenia.

Pozdrawiam