Ból brzucha po stosunku. Proszę o pomoc

Hej!

Mam problem. Uprawiałam z moim chłopakiem stosunek. Ale nie przebił mi błony. Ale boli mnie brzuch :(. Robiłam to 3 dni temu, ale po stosunku. Na drugi dzień miałam wf! No może sobie coś naciągnęłam nie wiem co jest grane. Czy to normalne, że boli mnie brzuch czy jak jestem w ciąży? Choć nie przebił mi błony, ani nie miał wytrysku ...

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Błona dziewicza nie chroni przed zapłodnieniem. Jeżeli nie doszło do wytrysku nasienia mogło dojść do kontaktu z preejaklulatem, który może zawierać nieznaczne ilości plemników, o upośledzonej ruchliwości co znacznie obniża ich zdolność do zapłodnienia. Ryzyko ciąży istnieje ale jest bardzo małe.

Dolegliwości bólowe mogą być wynikiem stosunku płciowego. Pierwsze stosunki płciowe mogą być bolesne. Jest to zazwyczaj przejściowe. Gdyby dolegliwości bólowe nie ustąpiły wskazana będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam