Dlaczego pocę się pod pachami i na brzuchu podczas siedzenia?

witam dla czego siedzac przy komputerze lub ogladajac filmy lub robiac jaka kolwiek inna czynnosc poce sie pod pachami na brzuchu i plecach bardzo smierdzącym kleistym zapachem.. w uczucie dziwnych fal ziepła/zimna w roznych czesciach ciała..do tego skora tak wrazliwa ze nie moge sie ubrac.dotkne lub sie o cos oprę to mam czerwony slad przez 10 min.skora piecze,jakies czerwone naczynka widac pod nia ktore znijaka i sie pojawiaja.Nie moge funkcjonowac przez ten stan,tarczyca ok,alergia wykluczona

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa