Dlaczego poci się skóra głowy?

proszę o pomoc od czego może pocić mi się głowa nie tylko przy najmniejszym wysiłku ,ale też przy spokojnym spacerze przy temp już powyżej zera gdy świeci słońce,a latem wprost nie mogę wychodzić na dwór.Z włosów po prostu cieknie .Jestem już kilkanaście lat po menopauzie,a problemy zaczęły się od około 3 lat.Wszystkie wyniki krwi i tarczycy są dobre.Około 3 lata temu dostałam liszaja płaskiego czerwonego Wilsona i ponad pół roku byłam naświetlana w przychodni dermatologicznej.Z góry dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne są badania hormonalne proponuje udac się do lekarza rodzinnego nie wykluczone ze zabiegi dermatologiczne są przyczyna