Nadmierne pocenie się u 41- letniej kobiety

Witam, mam 41 lat, od kilku tygodni nadmiernie pocę się, ale nie pod pachami, na czole i włosach i nie koniecznie przy wysokiej temp. Jak przyspieszę kroku lub nawet piję gorącą herbatę. Pot nie wydziela żadnej woni. Dodam, że z pewnością nie są to objawy menopauzy. Tarczycę też niedawno badałam i bylo ok. Zauważyłam zatem, że sięgam po słodycze, czego wcześniej nie robiłam. Nie jestem też otyła. Co to może być ? Z góry dziękuję za pomoc.

Witaj

Nadmierne pocenie nie musi być związane z menopauzą , ani tarczycą. proszę zrobić badania związane profilem 40 latka , które obejmują i czynności wątroby, trzustki itp. Najlepiej zwrócić się do lekarza prowadzącego panią , który panią zna.i dobierze badania jakie są potrzebne. Pozdrawiam