Nadmierne pocenie u 36-latka

Witam. Jestem 36 letnim mężczyzna iOd jakiegoś czasu mam problem z nadmiernym poceniem. Najbardziej uwidocznią sie pod pachami. Stosowałem juz wiele sposobów jak rollon medispirant a teraz tabletki perspiblock i trochę tylko zmiejszyło sie wydzielanie potu ale problem dalej istnieje. Mimo ze jest juz chłodniej. A dworze a staram sie ubierać dość przewiewnie dalej mam mokre plany pod pachami. Nigdy nie miałem problemu z tym ale jak sięgnę pamięcią to od jakiś 2 lat problem sie nasila. co robić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego, w celu wykonania podstawowych badań, ponieważ przyczyn nad potliwości może być wiele.
Można również się udać lekarza medycyny estetycznej, który może zastosować odpowiednie zabiegi.
Pozdrawiam