Pocenie się pod pachami

Witam. Mam 22 lata i problem z poceniem się pod pachami. Wystarczy, że zrobię kilka ruchów (nieraz nie potrzebuję nawet tego) i mam mokro pod pachami. Co ciekawe, poci mi się głównie prawa pacha - lewa wydziela zdecydowanie mniej potu. Czytałem jakieś wzmianki o tym, że to oznaka jakichś chorób, ale nie potrafię znaleźć nic konkretnego.. Co mogę z tym zrobić i czy powinienem się tym przejmować? Pozdrawiam, Wojtek

Dzień dobry,

Zachęcam do skorzystania z laserowej metody leczenia nadpotliwości. Polega ona na wprowadzeniu wiązki laserowej w obrębie dołu pachowego i rozpuszczeniu pod wpływem ciepła gruczołów potowych. Metoda przynosi trwałe efekty.

Pozdrawiam serdecznie.