Skutki uboczne usunięcia gruczołów potowych pach poprzez liposukcję

Dzień dobry Chciałabym usunąć gruczoły potowe pach przez liposukcję. Czy po zabiegu mogą bardziej pocić się inne części ciała? Czy mogą pojawić się inne skutki uboczne? Obecnie nadmierna potliwość jest uciążliwa a w okresie menopauzy będzie jeszcze bardziej. Pozdrawiam Kasia

Pozdrawiam
Ewa Rybicka