Jak zwalczyć nadmierne pocenie?

witam....mam pytanie co mam zrobic z nadmiernym poceniem a najbardziej pod pachami??uzywalem rozne preparaty jakie sa dostepne w aptekach,drogeriach i nic. schudłem tez nie pomogło wiec nie mam pomysłu od czego tak mam i jak sie tego pozbyc....dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej. Zachęcam do skorzystania z laserowej metody leczenia nadpotliwości. Polega ona na wprowadzeniu wiązki laserowej w obrębie dołu pachowego i rozpuszczeniu pod wpływem ciepła gruczołów potowych. Metoda przynosi trwałe efekty.

Pozdrawiam serdecznie.