Jak wyleczyć nadpotliwość pod pachami?

Od wielu lat dolega mi nadpotliwośc, szczególnie pod pachami, dezodoranty nie pomagają, lekarka uważa, że nie ma na to leku. Jak można to wyleczyć i gdzie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Do rozważenia terapia laserowa, aby zniszczyć gruczoły potowe, sugeruję wizytę w gabinecie medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Można zastosować zabieg z użyciem botoxu lub ,,trwale" metody leczenia nadpotliwości pach jak Thermi Dry (wykorzystując fale radiowe) lub laserowe usuwanie nadpotliwości. Decyzję o wyborze odpowiedniego zabiegu powinien dokonać Pan wraz z lekarzem po przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów każdej z metod.

Pozdrawiam serdecznie.