Co jest powodem nadmiernego pocenia i jak sobie poradzić, kiedy antyperspiranty nie działają?

Jestem 19-letnia dziewczyna i od kilku lat zmagam sie z problemem nadmiernego pocenia. Stosowalam najrozniejsze antyperspiranty zarowno te drogeryjne jak i takie z apteki jak np. Medispirant, blocker itp. I zaden z nich mi nie pomogl. Problem ten przeszkadza mi na tyle, ze nie jestem w stanie normalnie zachowywac sie wsrod ludzi, bo ciagle mam w glowie mysl o tym ze gdy ludzie widza plamy na ubraniach pod moimi pachami z pewnoscia ich to odrzuca. Nawet kupujac ubrania musze sie bardzo ograniczac bo wiem ze na wielu kolorach te plamy beda jeszcze bardziej widoczne. Przez to boje sie nawet tanczyc kiedy pojde na jakas impreze czy po prostu sie do kogos przytulic. Calkiem niszczy to moja pewnosc siebie i mam juz tego dosc. Gdy poszlam z tym problemem do lekarza rodzinnego w celu uzyskania skierowania do dermatologa, pani doktor jasno dala mi do zrozumienia ze tylko zawracam jej glowe i skierownaia nie dostane, bo to nie jest zaden problem i blokowalabym miejsce ludziom powaznie chorym. Probowalam sie z tym pogodzic, ale nie widze w moim otoczeniu nikogo kto ma wiecznie mokre plamy pod pachami, ktore ja mam nawet gdy jest mi zimno i czuje sie z tym zle.. czy naprawde nie da sie nic z tym zrobic? Pomocy..

Polecam odwiedzić endokrynologa i wykonac odpowiednie zlecone przez niego badania, jesli leki nie pomogą, można zastosowac zabiegi u lekarza medycyny estetycznej z botoxem na nadpotliwość