Dlaczego skóra reaguje na ubrania?

Witam mam pytanie na ktore chcial bym uzyskac konkretną odpowiedz,nie w stylu idz do lekarza ponieważ byłem i to nie raz.. Problemem moim jest moja skóra ktora reaguje na dotyk,ubrania,wode,itd bardzo dziwnie,bardzo mnie drażni i piecze,leciutko się dotknę i mam czerwony ślad ktory piecze,nie zawsze to wystepuje,ale bardzo czesto,chcial bym poznać wszystkie choroby ktore mogą to powodować,na wiekszość typu :alergia,sjorgen,azs,itd sie badalem.. "Pod" skorą nie raz pojawia sie czerwona wysypka.

Dzień Dobry Panu,

Skóra jest łącznikiem pomiędzy światem wewnętrznym i zewnętrznym
i na tym poziomie może dochodzić do nieuświadomionego konfliktu.

Moja sugestia: Co by Pan powiedział na zwyczajną rozmowę z psychologiem?

Życzę Panu dotarcia do przyczyny,
irena.mielnik.madej@gmail.com