Czerwone, suche i łuszczące się uczulenie na pachach

dzien dobry, mam na pachach uczulenie, jest ono czerwone , mozna powiedziec suche i sie łuszczy. Odczuwam swędzenie i pieczenie. Co to moze byc i jak to moge załagodzić? Nie uzylam zadnego nowego dezodorantu lub antyperspirantu ktory moglby wywolac uczulenie/wysypke.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Powinna Pani udać się do dermatologa, gdyż mogą być to objawy AZS, bądź zapalenia skóry na innym podłożu np. zmiany grzybicze.
Pozdrawiam