Co zrobić z bolesnymi guzkami pod pachami?

Witam. Od 2 miesiecy pojawiaja sie i znikaja male ale bardzo bolesne guzki pod pacha. Od zewnatrz skora robi sie czerwona w tym miejscu ale zadna wydzielina sie z nich nie wydostaje. Po tygodniu guzek sie chowa i powstaje w innym miejscu pod pacha. Rozmawialam o tym z moim lekarzem (w Anglii), ktory powiedzial mi zebym tylko to obserwowala i zglosila sie jesli guzek nie zniknie za ok 2 tygodniach. Niestety jest to bardzo niepokojace dla mnie. Uzywam antyperspirantu oraz depiluje pachy. Dziekuje

Witam , a jakie jest pytanie?!?! Nie istnieje diagnozowanie ani leczenie na odległość-przez internet!!! Trudno jest ocenić zmiany nie widząc ich! Jedyne co mogę doradzić to używanie antyperspirantu bez zawartości talku i alkoholu! z.żurawski