Małe i twarde guzki pod pachami

Witam. Mniej wiecej raz a czasami dwa razy w tygodniu po pachami "tworza" mi sie male ale twarde guzki. Po 1 sztuce a czasami 3. Pod obiema pachami. Nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane a lekarz powiedzial zebym ogolil pachy i posmarowal jodyna. Co o tym sadzicie? Guzki pojawiaja sie i znikaja za dzien lub dwa. Czuje sie z nimi niezbyt komfortowo. Robilem badanie na tarczyce i wyszly w porzadku. Prosze o pomoc.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl