Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 7 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Suche, czerwone i łuszczące plamy na skórze

Dzień dobry, od 10 miesięcy mam suche czerwone plamy, które łuszczą się po około tygodniu, po czym znowu są czerwone a następnie suche. Używane maści to: cutivate, advantan, triderm, hydrocortisonum oraz tabletki xyzal od dermatologów. Proszę o odpowiedź co to może być i jak to leczyć. Obecnie nic nie pomaga. Wszystkie maści działają miejscowo i na chwilę, ale suche i czerwone plamy powracają. Boję się, że to może być coś poważniejszego. Może łuszczyca? Może jakieś inne schorzenie skóry. Żaden lekarz do tej pory nie zdiagnozował mojego schorzenia. Jaki lek mógłby pomóc w zwalczeniu tych objawów. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Bez zbadania nie jest możliwe ustalenie rodzaju zmian. Proszę zatem ponownie udać się na wizytę do specjalisty dermatologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Zapraszam serdecznie na konsultację, po obejrzeniu zmian i odpowiednim wywiadzie, będę mogła doradzić leczenie oraz pielęgnację skóry.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy