Dlaczego śpię nawet 15 godzin dziennie?

Dzien Dobry. Mam 21 lat. Mezczyzna 80kg 174 wzrostu. Przypadkiem przy okresowych badaniach ktore de facto byly pierwsze od 8lat wyszlo, ze mam zle wyniki watroby. Aspat alat powyzej 400. GGTP blisko 700. Fosfotaza zasadowa okolo 500. Nie pije nie pale. Jem zdrowo. Zrobilem badania na przeciwciala i negatywne. Zrobilem badania w kierunku hemochromatozy i rowniez negatywne. Caly czas lekarz zalecil mi heparegen ale stosuje juz 3 miesiace a wyniki sie pogarszaja co 2tyg badanie i ciagle gorzej. Na USG wszystko ok. Pelna droznosc drog zolciowych i nie widac guzow. Ostatnio doszly mi smierdzace biegunki zaraz po zjedzeniu. Aha i bilirubina w normie (dolna granica). Jakie jeszcze badania moge wykonac? Lekarze rozkladaja rece. Systematyczne zaczalem tez stosowac wlewy z cocarboksylazy i glutationu dozylnie, ale zero efektu. Na tomograf musze czekac pol roku. Poza tym zwolnilem sie z pracy bo nie mam sily. Caly czas spie po 14-15h dziennie

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję badania w kierunku wirusowych i autoimmunologicznych chorób wątroby.