Dlaczego swędzi mnie łechtaczka w wieku 29 lat?

Witam, od około dwóch miesięcy zmagam się ze swędzeniem napletka łechtaczki/ łechtaczki. Świąd nasila się głównie w nocy i występuje tylko w tym jednym miejscu. Nie swędzi mnie nic innego. Nie mam żadnych uszkodzeń naskórka (chyba, że po intensywnym drapaniu), czy krostek. Czasami jak zaczyna mnie swędzieć to aż odskakuje mi noga i muszę się podrapać. Nie mam bóli brzucha, upławów ani brzydkiego zapachu. W ciągu dnia nic się nie dzieje. Używam płynów do higieny intymnej hypoalergicznych z kwasem mlekowym, a do prania środki hypoalergiczne dla dzieci i niemowląt. Co może być przyczyną takiego stanu. Pozdrawiam

Przyczyna może być infekcja intymna. Warto skonsultować się z ginekologiem. Poprawę może przynieść stosowanie dopochwowo preparatów typu Lactovaginal oraz nasiadówki z Tanum Rosa.