Swędzenie warg sromowych przed miesiączką

witam, mój problem zaczął się przed poprzednią miesiączką. kilka dni przed zaczęły mnie swędzieć wargi sromowe mniejsze przy łechtaczce. zrobiły się lekko czerwone, nie bardzo. i co jakiś czas odczuwałam świąd. tylko to, nie mam upławów, śluz się nie zmienia. po prostu tylko odczuwam kilka dni przed miesiączką swędzenie, nie jest to uporczywe aczkolwiek zastanawia mnie co może być przyczyną. zły płyn do higieny intymnej ? czy stosunki płciowe? [partner jest zdrowy] czy taka natura?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania niestety nie jestem w stanie podać możliwej przyczyny Pani dolegliwości. Wszystkie wymienione orzez Panią możliwe przyczyny są prawdopodobne.