Dlaczego tak źle się czuję przy mokrym kaszlu i gorączce?

Dzień dobry. Od tygodnia miałam mokry kaszel, wieczorami gorączka do 39 stopni. Potem kaszel stał się suchy. Mam pory w nocy i odkrztuszam żółta flegmę. Osłuchowo czysto. Byłam 3 razy u lekarza. Czuje się fatalnie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane RTG klatki piersiowej oraz badania krwi: morfologia, jonogram, tsh, crp, glukoza i badanie ogólne moczu.
Pozdrawiam