Dlaczego włosy dziecka są łamliwe?

Witam moja córka ma 6 lat mamy ogromny problem z jej włosami są łamliwe i delikatne niestety również wypadają zrobiliśmy badania krwi i wszystko jest w porządku nie wiemy co robić wszelkie płyny i odzywki są tylko na bazie naturalnych składników Inne dziewczynki w jej wieku mają włosy do połowy pleców jej nie sięgają ramion

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był poziom TSH oznaczony? Wskazana wizyta u lekarza dermatologa