Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego występuje ból podbrzusza podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam , biorę tabletki od 10mc i bywają miesiące ze nic mi nie dolega w bywają miesiące ze po miesiaczce pobolewa mnie brzuch tzn delikatnie cmi. Byłam u ginekologa miałam robione usgwszystko dobrze . Lekarz powiedział ze czasem tak bywa jeżeli nie jest to jakiś przeszkadzajacy ból to ok . Dla mnie to raczej dziwne ale nie znam się ..Proszę o pomoc
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Niefarmakologiczne metody leczenia menopauzy

Menopauza to jeden z najtrudniejszych okresów w życiu kobiety. Jakie są sposoby leczenia przykrych dolegliwości towarzyszących menopauzie? Dowiesz się tego z naszego filmu.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy