Bolesność brzucha nad pępkiem

witam mam 32lata mam bóle brzucha nad pępkiem który promieniuje również na boczne strony, boli mnie również na dole brzucha pod pępkiem.Byłam u lekarza przepisał mi Controloc biorę 4 dzień i nie pomaga tzn raz boli bardziej rano po południu mniej.To jest również taki ból kłucia.proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskie ciężko jest coś więcej powiedzieć. proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego. jeżeli objawy nie minęły proszę koniecznie ponownie udać się do swojego lekarz.