Ból brzucha nad pępkiem i wzdęcia brzucha

Witam Mam 38 lat boli mnie brzuch od paru miesięcy nad pępkiem oraz mam wzdęcia leczę się refluks biorę controloc 40 mg raz dziennie mam też hemoroidy a od paru dni zauważyłem przy podcieraniu minimalne ślady krwi w kale na hemoroidy stosuje maść procto-glyvenol ale nic nie pomaga czuje dyskofort i pieczenie w odbycie i mam pyt czy znowu odezwały się hemoroidy czy coś innego się dzieje

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę odbyć wizytę u lekarza proktologa, po badaniu lekarz udzieli Pani dokładnej odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie