Silna bolesność brzucha u starszej osoby

Witam moja mama od kilku dni ma silne bóle brzucha w dole i nad pępkiem na środku. Czucie jak by coś w środku było. Człowiek się czuje pełny oraz są luźne stole

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Bóle brzucha mogą być wywołane wieloma schorzeniami - aby ustalić przyczynę dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.