Ból brzucha poniżej pępka i biegunki

Witam.Od dłuższego czasu boli mnie brzuch poniżej pępka po lewej stronie.Ból jest jednostajny,kolkowy-"gniecący".Pojawiają się biegunki,nie wodniste-luźne ok.3 razy dziennie,szczególnie rano.Dodatkowo czuję sie bardzo słabiona,nie mam goraczki.Badanie krwi-wszystko w normie.W badaniu ginekologicznym również bez zmian.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy są nieswoiste i mogą mieć różne przyczyny. Bez przeprowadzenia badania nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.