Silny ból poniżej kolana

Witam. Od pewnego czasu czuje silny ból poniżej kolana. Zazwyczaj występuje on w czasie szybkiego chodu. Jest on silny i sprawia mi wiele trudu. Skąd ten ból i jak się go pozbyć? Udać się do lekarza? Od czego on zależy?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Jeśli będzie taka konieczność, lekarz rodzinny może wystawić skierowanie do lekarza ortopedy. Pozdrawiam.