Silny ból nóg od roku
Witam mam 32 lata I od ponad roku Strasznie bola mnie nogi ... W nocy kiedy chce wstac do toalety Strasznie bola mnie stopy a teraz co rano to nawet ciezko mi sie Chodzi. Czuje ze moje nogi sa ciezkie czasem przeszywa mnie prad ... Nike nie moze mi pomoc Mialam USg pod kolanami ale wszystko jest ok... Z gory dziekuje za pomoc

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
66 poziom zaufania
Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Najprawdopodobniej będzie konieczna również konsultacja u lekarza neurologa lub ortopedy. Pozdrawiam.