Ból nóg u 58-latki

co mam zrobic zeby mnie nogi nie bolaly czasami bola mnie w kolanach a czasami stopy najgorzej jest rano juz potem jak sie rozchodze jest dobrze mieszkam w holandii dlatego szukam porady u polskich lekarzy cieplo pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn, w tym najbardziej prawdopodobna jest etiologia zwyrodnieniowa. Ponieważ jednak największe nasilenie objawów zauważa Pani rano, prawdopodobne jest także reumatoidalne zapalenie stawów. Koniecznie proszę zatem udać się do specjalisty reumatologa, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz wdroży dalsze postępowanie diagnostyczno-lecznicze.