Ból stawów i problemy z chodzeniem

MAM PROBLEMY ZE STAWAMI, BOLA MNIE ,RANO CZASAMI JAK WSTANE MAM SPORY PROBLEM Z CHODZENIEM, BADANIA REUMOTOLOGICZNE SA DOBRE , OB W NORMIE, CO MI MOZE DOLEGAC , JAKIE BADANIE POWINNAM ZROBIC?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ile ma Pani lat, w których stawach dochodzi do dolegliwości bólowych, czy ból ustępuje po przyjęciu leków przeciwbólowych, czy ból nasila się w ciągu dnia czy najgorzej jest rano i po dłuższym odpoczynku?
Pani opis jest zbyt lakoniczny, by można było odpowiedzieć rzetelnie na Pani pytania.