Jak poradzić sobie z bólem nóg od kolana do stopy?

Witam mam 37lat i strasznie bola mnie nogi od kolan az do stop.ostatnio spuchlo mi kolano.czasem bol jest tak silny ze budze sie w nocy.dzis strasznie bola mnie stopy prawa jest delikatnie zapuchnieta.bylem u lekarza zrobilem zdjecia i nic.jak mam poradzic sobie z tym okropnym bolem?prosze o rade z gory serdecznie dziekuje.Adam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przede wszystkim należy zdiagnozować problem - przyczynę tych dolegliwości, by móc je skutecznie leczyć. Wskazany kontakt z lekarzem rodzinnym.