Ból i drętwienie nóg u 33-latki oraz częstoskurcz napadowy

Witam od okolo 2 tygodni bola mnie nogi a konkretnie jakby piszczele kosci ciezko stwierdzic dretwieje i sa zimne stopy co do stop mam zimne od dziecka mam 33lata choruje na czestoskurcz napadowy biore concor 0,25mg raz dziennie mam haluksy nie sa duze lez ostatnio tez bola niewiwm co myslec o nogach co to moze byc?prosze o porade pozdrawiam kasia

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami proszę skierować się do lekarza rodzinnego celem badania. Bez badania nie można określić prawdopodobnych przyczyn.