Bóle z tyłu łydki i kolana

Witam od jakiegoś czasu odczuwam straszny ból z tyłu kolana,oraz łydki,na dodatek cały czas podczas zginania nogi coś mi strzela w kolanie,boli mnie przy prostowaniu nogi,czuję ciężar w kolanie.Czy mam powody do zmartwień???

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Konieczne jest ustalenie przyczyny Pani dolegliwości - zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Lekarz rodzinny może również wystawić skierowanie do lekarza ortopedy. Pozdrawiam.