Dlaczego zatyka mi się jedna z dziurek w nosie?

Witam. Od paru lat gdy kładę się do łóżka zatyka mi się jedna z dziurek w nosie, zależnie na którym boku leżę. Do tego chłopak stwierdził że strasznie chrapie podczas snu i bywają momenty że nie mogę złapać oddechu przez parę sekund. W ciągu dnia jestem cały czas zmęczona, mogłabym spać cały czas, a nocą śpię 8-10 godzin. Czy jest to spowodowane przez problemy z nosem czy może jakąś chorobą? Jeżeli to problemy z nosem to jak sobie z tym radzić? Z góry dziękuję. Ania, 23 lat

Lek. Michał Lenard

Pani objawy sugerują, że może mieć Pani krzywą przegrodę nosową. Sugeruję wizytę u laryngologa. Pozdrawiam!