Dlaczego znieczulenie miejscowe nie działało podczas zabiegu usunięcia paznokcia?

Miałam usuwany paznokieć u nogi znieczulenie miejscowe nie działało,pomimo że dodatkowo podano mi środek dożylnie żebym zasneła.Miałam juz 3 razy ten zabieg ,ale nigdy nie było takiej sytuacji.Teraz musze mieć ponownie usuwany ten paznokoeć ponieważ lekarz powiedziałżenie mógł tego zrobić do końca,ponieważ było to dla niego nie komfortowe.Teraz będe to miała robione w znieczuleniu ogólnym,dlaczego znieczulenie miejscowe nie działało.
KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu

Jak szuka się żywych dawców do przeszczepów?

Organy do przeszczepów nie zawsze są pobierane od zmarłych dawców. Czasem konieczne są narządy od żywych osób. Jak można znaleźć takiego dawcę? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Nie opisała pani sposobu wykonania tego znieczulenia. Skoro nie działało, to było wykonane niewłaścwie

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty