Dlaczego zniknęła czerwień w ust po depilacji woskiem wąsika?

Witam, chciałabym zadać Państwu pytanie, ponieważ nie wiem do kogo mogłabym się zwrócić w tej sprawie. 2 tygodnie temu poddałam się zabiegowi depilacji woskiem wąsika. Po tym zabiegu zauważyłam zaniknięcie czerwieni wargowej na małym obszarobszarze przy kąciku ust. Czy jest możliwe aby kosmetyczka częściowo zerwała pasek z woskiem z powierzchni ust i tym samym w jakiś sposób ją uszkodziła? Czy czerwień w tym miejscu powróci? Czy wymaga to leczenia? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

KONIECZNA wizyta u lekarza dermatologa po badaniu bezie można coś więcej powiedzieć