Dlaczego znowu mam okres?

Witam,
mam 23 lata i w listopadzie urodziłam dziecko. Potem miałam okres normalnie, trwał 5 dni jak zwykle. W styczniu miałam okres 24., trwał 5 dni, a teraz znów mam. Minęło ok. 1,5 tygodnia, co jest ze mną. Czy to źle, boję się. Okres przechodzę bezboleśnie.
Proszę o pomoc.

Dzień dobry!
Do pół roku po porodzie okresy mogą być nieregularne, nawet jeśli nie karmi Pani piersią.
Jeśli nie istnieje prawdopodobieństwo ciąży, to nie ma konieczności diagnozowania problemu.
Z poważaniem