Dławienie się przezroczystą wydzieliną u 7-tygodniowego dziecka

witam.moja 7 tygodniowa corka dusi sie dlawi jakas przezroczysta substancja ktora wyglada jak slina tylko ze gesta cos jak rzadszy kisiel i to jej naplynie do noska i zblokuje i tez przez usta jej ciezko zlapac oddech bo to takie gestsze jest ii jej ciezko z tym se poradzic musze ja brac na boczek i glowka lekko w dol i pukac po pleckach aby sie sytuacja ustabilizowala ona w tym momencie wyglada jakby sie topila i walczy o oddech dzieje sie to wieczorem lub w nocy lub nad switem nie w dzien

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.