Długość, ryzyko i koszt operacji zeza

witam.mam 32 lata i wrodzonego lekkiego zeza obu oczow.na jedno oko widze troszke slabiej niz na drugie,chcialem zapytac o sam zabieg,zwiazane z nim ryzyko oraz o dlugos calej operacjii,czyjest mozliwe zalatwienia calej sprawy we 3 dni i koszt calej operacjii i leczenia,dodam ze chcialbym sam zrefundowac cale koszty

Zabieg operacyjny zeza na mięśniach jednego oka to koszt około 3000 zł,z reguły operuje się oko żle widzące-czyli niedowidzące. Operacja trwa ok 30 minut,natomiast krople po operacji zakrapia się 0d 4-5 tygodni. Oczywiście do pracy można ostrożnie wracać po tygodniu.3 dni to trochę mało. Pozdrawiam