Operacja zeza i zalecenia po zabiegu

Witam za 4 dni mam operacje zeza .mam stygmatyzm patrze na jedno oko .odchylenie oka mam 21stopni czy zez może powrócić wada wzroku do 3 .zez rozbierzny. Po operacji ja długo nie mogę pracować fizyczne pracuje na magazynie w chłodni .czy to są miesięcy dni tygodnie ? a co do skutków ubocznych podwójne widze może pojawić się czy nie ?

Witam.po operacji może Pan wrócić do pracy za 2 do 4 tygodni. Widzenie podwójne zależy od tego jak Pan widzi teraz przed operacją. Zez może powrócić za kilka lat jeżeli mięśnie będą słabe. Pozdrawiam serdecznie